Detail produktu

Velkoobchodní slevy

Pokud chcete poděkovat svým obchodním partnerům, zákazníkům či zaměstnancům je dárkový balíček DÁRKOVĚK ideální. Ideální doba na firemní dary není pouze období Vánoc, kdy chcete svým obchodním partnerům či zákazníkům poděkovat za celoroční spolupráci, firemních večírků ale také v průběhu roku, protože důvod k odměně nebo překvapení se vždycky najde. Pravidelně pro Vás připravujeme kromě hotových dárkových košů i akční tématické balíčky určené pro různé příležitosti jako jsou například svátky, narozeniny či svatby. Nezapomínáme ani na sezónní události typu Valentýn nebo Vánoce.

Obchodní partneři

Pokud chcete poděkovat svým obchodním partnerům, je dárkový balíček ideální reprezentativní dar. Poděkujte svým obchodním partnerům za celoroční spolupráci exkluzivním balíčkem vybraných prémiových delikates. Není nic lepšího než překvapit své firemní partnery promyšleným dárkovým balíčkem.

Zaměstnanci

Vaši zaměstnanci budou spokojenější a loajálnější, když jim u příležitost výročí působení ve Vaší firmě, narozeninám či jiné významné události v životě necháte připravit dárkový balíček. Ten se hodí, i když chcete poděkovat o Vánocích Vašim zaměstnancům za celoroční dřinu. Díky našim zkušenostem jsme přesvědčeni, že dárkový balíček DÁRKOVĚK je přímo ideální dar, Vašeho zaměstnance nikdy neurazí, ale vždy potěší, nadchne a projevíte ním úctu a poděkování.

Speciální výhody

Vámi vybrané či sestavené dárkové balíčky opatříme vhodným způsobem detaily, které sladíme s korporátními barvami vaší společnosti. Každý dárkový balíček lze opatřit kartičkou, přáním, nálepkou, vizitkou či Vámi dodaným dárkovým předmětem přidaným do balíčku. S vaším logem bude takovýto dárek zároveň výbornou reklamou.

  • Při nákupu nad 10.000,- Kč

  • Při nákupu nad 20.000,- Kč

  • Při nákupu nad 30.000,- Kč

Jelikož si našich firemních zákazníků vážíme, nabízíme skvělé výhody, speciální podmínky a příjemné množstevní slevy, které se odvíjejí nejen od celkové výše objednávky, ale i od četnosti naší spolupráce. Pro individuální kalkulaci na míru nás neváhejte kontaktovat s poptávkou konkrétních balíčků či s přibližnou představou o složení kosů, jejich množství a výší Vašeho rozpočtu.
 

Linka pro firemní zákazníky +420 776 666 661

Poptávkový formulář

Kontakty

Adresa:
Dárkověk 
Plzeňská 30
267 53 Žebrák

Spojení:
    Telefon: +420 773 617 336
    Telefon: +420 776 666 661
    E-mail: info@darkovek.cz
    Datová schránka: 7ztxkny

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Čestmír s.r.o.
Adresa: Plzeňská 30, 267 53 Žebrák
IČO: 275 79 671

č.ú:Česká spořitelna  397961319/0800

 

Tento web používá k poskytování služeb personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Některé naše produkty obsahují alkohol. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že je Vám nejméně 18 let.